נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 26 באוקטובר 2015

עינויים קיצוניים - extreme tortures

אתמול בלילה מפעילי ציוד קרינה עינו אותי במשך כל הלילה על ידי מתקן שגורם לסטרס ולא מאפשר להרדם. זה היה ניסיון רצח מתוכנן מראש עם שילוב תנאי מזג האויר הקשים. את אבא ניסו לרצוח על ידי דום נשימה סדרתי וגרימה להיפוקסייה חמורה ואף קיצונית.
בלילה האחרון מפעילי ציוד קרינה פעמיים תקפו את ההורים שלי בלילה על ידי מתקן קרינה ניוטרונים ואותי עינו על ידי מניעת שינה כמו הלילה הקודם. פעילות טרור זו באה מתוך אידיאולוגיה של מפעילי ציוד קרינה מקומיים.
אפרסם ראיות כאשר יהיה אינטרנט קווי.

On the previous night operators deprived me from sleep all the night with device which holds victim in stress. They attempted to murder my father by evoking multiple apnea, causing severe and extreme hypoxia.
Last night operators attacked my parents twice with neutron radiation device, committed multiple assassination attempts of my father by evoking serial apnea. Also at night they tortured me exactly like on previous night.
Torturing me with sleep deprivation is planned assassination attempt of me. On previous night operators wanted to combine it with difficult weather condition driving.
When internet will return, I'll publish evidence.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה