נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 13 באוקטובר 2015

היפוקסייה קיצונית כשיטת רצח - Extreme Hypoxia as Murdering Technique

מידי לילה מפעילי ציוד קרינה (שכנים רוצחים) תוקפים את אבא שלי באופן יותר אכזרי מבלילה הקודם.
גם הלילה מפעילי ציוד קרינה באכזריות פנאטית ניסו לרצוח את אבא שלי על ידי גרימת דום נשימה סדרתי (מה שגורם להיפוקסייה - מחסור החמצן בדם). הלילה רוצחים גרמו לאבא שלי להיפוקסייה קיצונית (רמות חמצן פחות מ40%) כפי שתוכלו לראות בגרף המצורף. בקליפ תוכלו לראות ולשמוע את המקרה הזה של היפוקסייה קיצונית. כמובן בנוסף למקרה זה, היו עשרות רבות של מקרים של היפוקסייה חמורה.
זה יותר מסכנה ממשית לחיים, פלא שאבא שרד את הלילה. מפעילי ציוד קרינה רצו לגמור אותו.
כאן תוכלו לקרוא על היפוקסייה וכיצד כל רמת חמצן ורמת היפוקסייה משפעים על הבריאות: http://www.anesthesiaweb.org/hypoxia.php


זאת בדיוק הצורה בה בשיטתיות מפעילי ציוד קרינה רוצחים באופן סדרתי קשישים בהוסטלים.
זה לא רק רצח, זה גם ניסוי בלתי חוקי בבני אדם, כמו נאצים במחנות ההשמדה עינו את בני עמינו למטרות ניסויים שונות, כמו למשל היה מענין אותם כמה זמן בן אדם ישרוד בהקפאה, הזרקת דלק לדם וכד'.
תוצאות הניסויים האלו מפעילי ציוד קרינה מדווחים לממונים שלהם (יחידה מיוחדת של שירותים החשאיים).

השלטון מנצל את המצב הביטחוני, כאשר כל תשומת הלב של התקשורת מופנית לפיגועי טרור, בשביל השלטון זאת הזדמנות מעולה  כדי לחסל כמה שיותר אזרחים בלתי רצויים. זאת סיבה נוספת לכך שהתקיפות נגד משפחתי החמירו.
בגלל זה גם שכרו בתור מפעילי ציוד קרינה אנשים אכזריים במיוחד, במקרה של מפעילי ציוד קרינה המקומיים, הם עם אידיאולוגיה של טרוריסטים, כי רק כאלה יוכלו לבצע את העבודה המלוכלחת של לענות אנשים תמימים למוות.

אם אבא שלי או מישהו אחר ממשפחתי ימות מכל סיבה שהיא, הסיבה האמיתית למוות היא שהמוות נגרם על ידי מפעילי ציוד קרינה (שכנים רוצחים), כאשר האחראיים על הרצח הם ביחד עם השלטון שהם עובדים עבורו.

Every night radiation equipment operators (neighbors murderers) worsening attacks against my father. last night operators fanatically committed assassination attempts of my father by evoking serial apnea (it causes hypoxia = shortage of oxygen in the blood). At night they caused my father extreme hypoxia (less than 40%) as you can see in the attached graph. In clip you can see and hear that event of extreme hypoxia. Of course there were many tens of severe hypoxia evens with very low SpO2 levels.
It is more than threat for a live, it is a miracle that my father survived these attacks. Operators wanted to finish him.
Here you can read meaning of SpO2 levels and how each hypoxia level has effect on health: http://www.anesthesiaweb.org/hypoxia.php.

This is exactly the method how systematically operators are mass murdering elderly in hostels.
It is not only murdering, it is also experiment on humans, like Nazis in extermination camps tortured people of our nation as experimentation, for example it was interesting for them how much the human will survive under freeze, after injection of gasoline and etc.
Results of these experiments are reported by operators to their superiors (special secret services unit) .

The government is taking the advantage of security situation, when all the focus of media is on terrorist acts,  for government it is great opportunity to exterminate as much as possible of unwanted citizens. This is another reason why attacks against us got much worse.
And it is also the reason why government recruited extremely cruel people to be radiation equipment operators, in case of our local operators for example who have the ideology of terrorists, because only such people can do the job of torturing innocent people to death.

If my father or anybody else from the family will die because any reason, the real reason is that the death was caused directly by radiation equipment operators (neighbors murderers)  and they and the government are responsible for this murder.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה