נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 19 באוקטובר 2015

לכל מפעיל ציוד קרינה חותם עינויים ייחודי - Every Operator Has Unique Torture Signature

לכל מפעיל ציוד קרינה יש את סגנון העינויים הייחודי, אנחנו קוראים לזה חותם העינויים. כך בלילה האחרון בהתאם לכך שהתחלפה משמרת של מפעילי ציוד קרינה, חותם העינויים השתנה.
בנוסף לניסיונות רצח עם דום נשימה (כפי שאפשר לראות בגרף), בלילה שיבשו קצב הלב ובישלו לאבא שלי את הלב. זה כמובן בנוסף לתקיפת ניוטרונים לילית.

יוצא שמפעילת ציוד קרינה תקפה לא רק את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים, היא גם תקפה אותי: ראינו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 37 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים.

Each radiation equipment operator has his own unique torture style, we call it torture signature. So according to operators shift, at night torture signature has changed.
Additionally to murder attempts with apnea (as you can see in the graph), at night operators disrupted my father's hearth rate and cooked his hearth. Of course it was additionally to nightly neutron attack.

It comes that operator attacked not only my parents with neutron radiation device, she also attacked me: we observed elevated background gamma rates up to 37 uR/h (while normal rates should be around 6 uR/h), it is secondary gamma created by neutrons.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה