נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 20 באוקטובר 2015

עוד לילה של טרור אכזרי - Another Night of Cruel Terror

בלילה האחרון מפעילי ציוד קרינה תקפו אותנו באכזריות פנאטית. במשך שעות אורוכות הם ניסו לרצוח את אבא שלי על ידי גרימת דום נשימה (על ידי הקרנה על הראש לשיתוק מרכז הנשימה של המוח), פעמים מרובות המצב הגיע להיפוקסייה חמורה (40-60%) ואפילו לגבול עם היפוקסייה קיצונית (פחות מ40%) כפי שאפשר לראות בגרך אירוע עם רמות חמצת בדם 44%. כל אירוע כזה של היפוקסייה עלול להסתיים במוות.
כך לפני מספר שנים נפטרה שכנה בדירה מתחתינו אחרי אחד מלילות תקיפה ועינויי פנאטיות כאלה.

באותן שיטות בדיוק מפעילי ציוק קרינה עינו אותי במשך שעות ארוכות, הקרינו על הראש שלי לשיתוק מרכז הנשימה של המוח וגרמו לי דום נשימה פעמים מרובות.
בצורה כזאת הם הדגימו לי מה מרגיש הקורבן כאשר הם מנסים מידי לילה לרצוח את אבא שלי וכיצד הם רוצחים קשישים באופן המוני בהוסטלים.
מעבר לכך, עינו אותי על ידי מניעת שינה במשך כל הלילה, זה ניסיון התנקשות בחיי על ידי התשה כדי שאהרג בזמן הנהיגה: כי הם ידעו שהולכת להיות לי היום נהיגה ארוכה ואני אמור לההרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות. ולא אכפת להם אם על הדרך יהרגו אנשים תמימים אקראיים.

בנוסף לזה מפעילי ציוד קרינה תקפו בלילה את ההורים שלי ואותי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים. בקליפים המצורפים אפשר לראות רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 38 מיקרו רנטגן לשעה (הנורמה היא 6), זאת גמא משנית כתוצאה מניוטרונים.
למפעילי ציוד קרינה לא אכפת שמנות קרינה האלו מקבלים לא רק אנחנו, אלא גם שכנים מתחתינו, כולל ילדים קטנים שהקרינה הזאת משפיעה עליהם באופן קשה במיוחד.

אנחנו חושבים שבלילה הזה תקפה אותנו אותה מפעילת ציוד קרינה מהלילות הקודמים.

זה שילוב של מעשי טרור גרעיני עם עינוי בלתי אנושי. אכזריות כזאת נגד אנשים תמימים יכולים להפעיל רק סדיסטים מניאקליים בעלי אידאולוגיה של טרוריסטים.
זאת בדיוק הסיבה מדוע שירותים החשאיים שכרו סוג כזה של אנשים לביצוע העבודה הזאת עבור השלטון. הם מוכנים להקריב את הציבור לידי טרוריסטים עבור תוכניות תעוות הבצע שלהם.

Last night radiation equipment operators attacked us with fanatic cruelty. For long hours they attempted to assassinate my father by evoking apnea (special irradiation of head paralyzing breathing center in the brain), multiple times my father had severe hypoxia events (40-60%), and as you can see in the graph even event with almost extreme hypoxia (less than 40%) with SpO2 44%. Each event like this can cause instant death.
After one of such fanatic attack and tortures night neighbor woman from apartment below has deceased.

Same methods were used by operators at night for torturing me long hours, they irradiated my head to paralyze breathing center and evoked apnea multiple times.
They demonstrated me what feels the victim when every night when they attempt to assassinate my father and now they are mass murdering elderly in hostels.
Additionally they tortured me all the night by sleep deprivation torture, it is assassination attempt by exhausting me because they knew that I'm going to have a long drive today so I should be killed on drive because of fatigue. They don't care if random innocent people will also get killed on the way.

Additionally, they attacked my parents and myself at night with neutron radiation device. In attached clips you can see elevated background gamma levels up to 38 uR/h (normal levels are 6uR/h), it is secondary gamma created by neutrons.
Radiation equipment operators don't care that radiation not only we are receiving, but also small children from the apartment below (this sort of radiation is most dangerous for children).

We think that last night we were been attacked by same operator from previous nights.

It is combination of nuclear terrorism with inhuman tortures. This soft of cruelty against innocent people can be done only by maniacal sadists with terrorist ideology.
This is exactly the reason why secret services recruited such people for doing this kind of work for the government.
They are ready to sacrifice the public for their greed programs.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה