נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום רביעי, 9 בספטמבר 2015

לשלטון לא אכפת מחברות בין לאומיות - The Government Does Not Care About International Companies

שוב עינו אותי במשך כל הלילה, לא נתנו לי לישון, תקפו 4 פעמים על ידי מתקן קרינה גמא בלילה ועינו אותי על ידי מניעת שינה מהרגע שהלכתי לישון ועד לרגע שקמתי לעבודה.
במשך כל זמן העינויים שמעתי צעדים והזזות של ציוד כבד מעל מקום התקיפה.
בנוסף עינו באכזריות בלתי אנושית את שני ההורים שלי במשך כל הלילה ותקפו אותם על ידי מתקן קרינה ניוטרונים.
אתמול תקפו אותי במתקן קרינה ניוטרונים (אפרסם ראיות בהמשך).

עינויי מניעת שינה נגדי הם התנקשות בחיי, המטרה של עינויים האלו היא להתיש אותי כדי שאהרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות ולא אכפת להם אם על הדרך יהרגו אנשים תמימים אקראיים נוספים. אני בטוח בצורה כזאת קרו הרבה תאונות קטלניות על הדרכים שלנו. עיתוי העינויים האלו נבחר בקפידה בהתאם למזג אויר הקשה, הרעיון היה שבשילוב העייפות ומזג אויר הקשה הסיכוי שאהרג גבוה יותר.

מעבר לכך, עינוי מניעת שינה פוגע בביצועים שלי בעבודה (חברה בין לאומית), כך שמצד מפעילי ציוד קרינה זו גם חבלה במקום העבודה כי עובד מותש עושה טעויות שעלולות לעלות ביוקר. אני עובד, משלם מיסים, מציית לחוקים ובכל זאת משמידים אותי. זה אומר שלשלטון לא אכפת מיחסים הבין לאומיים, מיסים שהם מקבלים, אלא רק תעוות בצע של תוכנית השמדת האזרחים לשמה הם מוכנים בקלות להקריב את חייהם של עשרות אלפי אנשים תמימים. לא אכפת להם שחברות בין לאומיות יפסיקו לבוא לכאן אם ביצעוי העובדים בארץ יהיו לא טובים, אנחנו יותר לא איזור זול, מעסיקים אותנו בגלל המוחות שלנו - אבל זה בדיוק מה שהלשטון מנסה לגזול מאיתנו.

השלטון שלנו מוביל את המדינה למפולת טוטאלית. עם שלטון כזה לא צריך אויבים, השלטון הוא אויב עם יותר גרוע מכל האויבים האחרים שסובבים אותנו יחדיו.

Again I was tortured all the night, operators attacked me 4 times with gamma radiation device and tortured with sleep deprivation from the moment I went to sleep until morning when I had go to work. During all tortures times I clearly heard footsteps and movements of heavy objects above the place of the attack.
Additionally they tortured my parents for the entire night and attacked them with neutron radiation device. 
Yesterday they attacked me with neutron radiation device (I'll publish evidence for this later).

Sleep deprivation torture against me is assassination attempt of me, the purpose of this to exhaust me so I'll get killed on drive and they don't care if random innocent people will also get killed on the accident. I'm sure that this way happened many lethal accidents on our roads. The tortures time was carefully chosen to match the difficult weather conditions, the idea was to increase the chance to make me get killed.

Additionally, sleep deprivation tortures is sabotage of my work (in an international company), because exhausted worker can do mistakes which cost a lot . I'm working honestly, paying taxes, obeying laws but still they are exterminating me. It means that the government does not care about the international relations, taxes that they get, but point of their interest is only greed citizens extermination program where they want to sacrifice a lot of innocent citizens lives. And they don't care that international companies will not come to our country if performance of local workers will be bad, we are even not a low cost region anymore, but they are employing us for our brains - but this is exactly what the government is trying to take from us. 

The government leads our country to total collapse. With such a government there is no need for enemies, the government is worse enemy of our nation than all surrounding enemies together.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה