נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 20 בספטמבר 2015

11 Sep

בלילה מפעילי ציוד קרינה תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניוטרונים.
אותי גם תקפו על ידי מתקן קרינה ניוטרונים ישירות על הראש שלי, הופיעו רמות קרינה גמא רקע גבוהות עד 38 מיקרו רנטגן לשעה  (גמא משנית כתוצאה מניוטרונים, כאשר קרינת רקע סטנדרטית בארץ בסביבות 6 מיקרו רנטגן לשעה) - את זה אפשר לראות בקליפ.
במשך כל הלילה מפעילים עינו את אבא שלי על ידי דום נשימה אותו חוללו פעמים מרובות פעם אחר פעם. כדי לשבש ראיות בזמן שאבא לא נושם הם השתילו קולות נשימה. בקליפ השני תוכלו לשמוע את זה ותוכלו לשמוע נשימה של מישהו שני בזמן שברקע אפשר לשמוע את אבא מנסה לנשום ולא מצליח ורק אחרי דקה נוספת הוא מתחיל לנשום. דום נשימה הם מחוללים על ידי שיטות הבאות ובצורה כזאת הם משבשים ראיות.

Radiation equipment operators attacked my parents at night with neutron radiation device.
I was attacked with neutron radiation device too, device was targeting my head. We observed high ambient gamma levels up to 38 uR/h (it is secondary gamma caused by neutrons, while standard levels in our country are about 6 uR/h) - you can see it in the clip.
Operators all the night tortured my father with serial apnea which was repeated multiple times. In the second clip you can hear it and also can hear the augmented breathings by operators at the time when father was not breathing but he was trying to breath (you can hear it in the background). They generate apnea using following method, and this is how they disrupt evidence.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה