נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 15 במרץ 2015

עוד ראיות לתקיפות נויטרונים - More evidence for neutron attacks


נויטרונים זה סוג קרינה המסוכן ביותר שנמצא בשימוש אצל שירותים החשאיים בתור נשק לחיסול חשאי של אזרחים בלתי רצויים. כך קרינת נויטרונים הורגת. נויטרונים מהירים הם סוג המסוכן ביותר של קרינת נויטרונים.
במשך זמן רב בבלוג אני מספק ראיות לתקיפות נויטרונים מדוזימטרים מקצועיים. אבל עד עכשיו סיפקתי ראיות לנויטרונים רק מדוזימטר הזה, אבל כהוכחה לכך שתוקפים אותנו על ידי נויטרונים אספק עכשיו ראיות נוספות.
רכשתי סוג נוסף של מודד קרינה נויטרונים מסוג מבחנה עם בועות שנוצרות כאשר המבחנה סופגת קרינת נויטרונים. זה סוג פיסיקלי שלא תלוי בגורמים אחרים - המבחנות האלו לא מגיבות לקרינת גמא או כל דבר אחר. המבחנות הספציפיות שיש ברשותי מגיבות לנויטרונים מהירים ומיועדות לספקטרומטריה כדי למצוא באיזה טווח אנרגטי פועל מקור קרינה נויטרונים (יש מספר סוגי מבחנות שמיועדות להגיב לטווחים שונים של אנרגיית נויטרונים).
בתמונה המצורפת אתם יכולים לראות את המבחנה עם בועות שמעידה על כך שקרינת נויטרונים מהירים פגעה בה. המבחנה שהגיבה תואמת טווח אנרגייה של 1-2.5 מגה אלקטרון וולט. הקפתי בעיגול את הבועות. לאחר פגיעת נויטרונים הבועות גודלות עם הזמן, הבועה הקטנה היא מהיום בבוקר כאשר שכנים רוצחים הקרינו על הראש שלי עם מתקן קרינה נויטרונים.

עכשיו ברור למה ראינו רמות קרינה גמא גבוהות מהרגיל בחדר השינה שלי - זאת גמא משנית שנוצרה על ידי קרינת נויטרונים.

Neutrons are most dangerous radiation source used by secret services as covert murdering weapon of unwanted citizens. This is how neutron radiation kills. Fast neutrons are most dangerous sort of neutron radiation.
For long time in the blog I publish evidence for neutron attacks from professional dosimeters. However, till now I published evidence only from single type of dosimeter, however as proof that we are being attacked with neutrons I'll provide additional evidence.
I purchased another type of neutron dosimeter - it is bubble neutron detector which response only to neutrons. It is based on physical principles and it is independent from other factors - it responds only to neutron radiation but not for gamma and etc. These specific bubbles responding to fast neutrons and used for spectrometry to find the energy range of neutron radiation source (there are various bubbles for different range of energy response).
I have attached a picture where you can see the bubbles which indicate that detector was exposed to neutron radiation. The test tube which respond is for energy range of 1-2.5 MeV. I marked bubbles with circles. After neutron exposure bubbles are growing, the smallest is from this morning when neighbors murderers attacked me with neutron radiation device.

Now it is clear why we saw elevated gamma levels in my sleep room - it is secondary gamma created by neutron radiation.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה