נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 21 בפברואר 2015

The recipe for killing - המתכון לרצוח

רוצחים תמיד משלבים אמצעים כדי להגביר את הנזק בתקיפה. מומחה בתחום הרפואה שמבין בהשפעה של סוגי קרינה על הבריאות ישר ימצא קשר בשילוב של אמצעים. הקרנות מבוצעות על חלקים הנבחרים של הגוף על ידי מתקני קרינה מסוגים שונים על מנת לגרום לסימפטומים אופייניים למחלות מסויימות ולגרום לקורבן לחלות במחלות האלו. למשל במטרה לגרום לסרטן כמו סרטן הלימפומה. למעשה קיימים מתכונים לגרימת מחלות שונות. זה נקרא סינרגייה של תקיפות קרינה, שילוב של תקיפות קרינה מסוגים שונים כדי לגרום למטרה אחת.
מפעילי ציוד קרינה מקבלים הוראות ממומחים בתחום הרפואי על מנת לגרום למחלות ספציפיות עבור הקורבנות שלהם. למעשה מומחים שולטים במפעילי ציוד קרינה איך לתקוף ומתי.

בלילה האחרון רוצחים שילבו נגדי תקיפות גמא עם תקיפת נויטרונים. המטרה כמובן לגרום לסרטן בטווח הרחוק. נגד ההורים שלי רוצחים השתמשו במתקן קרינה אלקטרומגנטי שעל הדרך גם שיבש ציוד אלקטרוני שהיה בסביבה ושילבו את זה עם מתקיפות גמא - המטרה כמובן גם לגרום לסרטן. אבל בגלל שהורים שלי מבוגרים יותר, לשירותים החשאיים יש אינטרס לרצוח אותם מהר יותר, לכן בלילה ניסו לרצוח את אמא על ידי שיבוש קצב הלב.

Murderers all the tome combining means to amplify the damage. Medical expert who knows about influence of various sorts of radiation on health will find the connection between combined methods. Radiation attacks committed on selected body parts of the victim to cause specific to wanted decease symptoms and implant this decease to the victim. For example implant cancer decease like lymphoma cancer. There are ready recipes to cause various deceases. It is called synergy or radiation attacks, combining radiation attacks with single cause.
Radiation equipment operators getting instructions from medical experts to cause specific deceases for their victims. Actually experts controlling radiation equipment operators when to attack and how.

Last night murderers combined gamma with neutron attacks against me. The purpose implant cancer in long run. They attacked my parents with high power electromagnetic device which also disrupted electronic devices which were around. It was combined with gamma attacks. The goal cause cancer. However because my parents already in age which secret services want murder faster, there was assassination attempt of my mother with hearth rate disruption device.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה