נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 28 בפברואר 2015

שודדים את חיינו - Robbing Our Life

הטלומרים הם חלק חיוני של תאים אנושיים המשפיעים על גיל תאים. הטלומרים הם הכובעים בסוף כל גדיל של דנ"א המגן על הכרומוזומים שלנו, כמו הטיפים הפלסטיק בסוף שרוכי נעליים.
באדיבות http://www.tasciences.com/what-is-a-telomere/

כל פעם שהתא מתחלק, הטלומר מאבד מאורכו. לטלומרים יש מספיק אורך על מנת לאפשר חלוקת תא עד כ60 פעם. כאשר טלומרים מאבדים מאורך עד גבול מסויים, מתחיל תהליך הזדקנות, טונוס השרידים מתדרדר, מופעים קמטים וכד' - זה גורם לאנשים להזדקן עם מחלות טיפוסיות לזקנה.

כאשר תקיפות קרינה פוגעות בתאים, הן גורמות לתאים להתחלק. זה גורם לקיצור הטלומר ובכך מקצרים את חייו של הקורבן. כמו כן, האצה של תהחיל חלוקת תאים גורמת לטעויות וזה מביא לסרטן. באופן משמעותי במיוחד זה נעשה על ידי קרינה גרעינית, כאשר תקיפת נויטרוים היא המסוכנת ביותר. בנוסף לזה נויטרונים פוגעים בחומרים P32 שמבאים לתאים מזון ומינרלים ובכך גורם להזדקמנות תאים עוד יותר מואצת ביחד עם חולשה לקורבן (הגוף צובר אנרגייה בצורת חומצת אדנזין טרי זרחן ATP). הקרנת נויטרונים מפרקת גם פונקציות רבות אחרות של האורגניזים בגלל הווצרות של נוקלידים רדיואקטיביים אחרים. התוצאה הזאת מתקבלת על ידי הקרנות נויטרונים סיסטמטיות תדירות במשך שנים רבות - זו בדיוק המטרה של התוקפים.
התקיפות האלה בלתי אנושיות לא רק בגלל שהם לוקחים עשרות שנים של חיים, אלא בגלל שהם גוזרים גזר דין מוות בעינויים ממחלות סופניות כמו הסרטן.

על ידי תקיפות קרינה נויטרונים הרוצחים למעשה שודדים מקורבנות את חייהם, הם לוקחים דקות, שעות, ימים, חודשים ושנים מחייו של הקורבן. זו בדיוק מטרת התקיפות האלו.
הם ייצרים דור חדש של עבדים שאורך חייהם יהיה כזה כפי שהשלטון רוצה על מנת לנצל אותם, מי שלא יהיה שימושי עבור השלטון יזדקן וימות. זה דורף אחרי מטרה תקציבית, השלטון לא רוצה לבזבז תקציבים על אנשים חסרי שימוש עבורם או בלתי רצויים. זו גם שיטה מושלמת להפטר מאזרחים בלתי רצויים עם מוות שיראה טבעי. השלטון רוצה עבדים שלא ידעו שהם עבדים.
כתבתי על החלק הפיננסי של העינין כאן.


Telomeres are an essential part of human cells that affect how our cells age. Telomeres are the caps at the end of each strand of DNA that protect our chromosomes, like the plastic tips at the end of shoelaces.

Each time when cell is multiplying, telomeres are losing their length. Telomeres have enough length to multiply the cell up to 60 times. When telomeres are losing their length to some limit, process of aging begins: muscle tone degrades, wrinkles appear and etc - it makes people older and people get typical elderly deceases.

Radiation attacks hitting cells and causing cells multiplication. Which shortens the telomere and actually the lifespan of a victim. Also, accelerating cell multiplication rate causes multiplication errors and the result is cancer. Especially significant damage done by nuclear radiation attacks, when the most dangerous is neutron attack. Additionally, neutron particles hitting materials (P32) which bring food to the cell, it causes even faster aging of the cell and weakening a victim (the body accumulates energy in ATP - adenosine triphosphor acid). neutrons irradiation also demolishing many other functions of the organism by creating radioactive nuclides from other types. This is the result of systematic irradiation by neutrons which is done frequently and lasting years - this is the purpose of attackers.
These attacks are inhuman not only because they are taking decades of life, but also because they are sentensing to death by tortures from lethal deceases like cancer which is caused by these irradiation.

Irradiating victims with neutron radiation device, murderers are robbing from victims minutes, hours, days, months and years of their life. This is exactly the purpose of these attacks, government want to make victims get old faster and shorten the lifespan. 
They are creating new generation of slaves which will live only enough to be useful for the government and will die before getting too old. The purpose of this is budgetary, they don't want spend money on people who are useless or unwanted for them. Also it is perfect method of getting rid of unwanted citizens, making naturally looking death. The government wants slaves which do not know that they are slaves.
I wrote about financial part of this here.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה