נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 3 בפברואר 2015

השלטון חושש מכוח הבוחרים - The government concerned by electorate

לאחר שהכריזו על בחירות לא במועד המתוכן המקורי אלא הרבה יותר מוקדם, החריפו בצורה קיצונית תקיפות נגד משפחתי. אני משוכנע שבאותו אופן החריפו את התקיפות נגד שאר אנשים שסומנו כמטרות.

מדוע? מכיוון שהשלטון חושש מהבוחרים שיצביעו ויתנו כוח למפלגות שהשלטון לא רוצה שהשפעה שלהן תיהיה גדולה.

בתחילת שנות ה90 התחילה עליה גדולה מברה"מ לשעבר, מרבית האנשים שהגיעו ארצה בגיל 60 כבר אינם חיים. על פניו זה אמור להסתדר עם הסטטיסטיקה של אורך חיים ממוצע, כרגע הגיל שלהם היה אמור להיות בסביבות 85. אבל, אנחנו יודעים את הסיבה האמיתית. אנחנו יודעים שבהוסטלים באופן המוני נפטרים קשישים. לכאורה זה אמור להיות הגיוני, אבל לאור כך שיש לנו ראיות על שימוש נגד קשישים במתקני קרינה שמאיצים את המוות שלהם מסיבות שאמורות להראות טבעי - לב, סרטן וכד' (קוראי הבלוג שלי כבר אמורים להכיר מתקנים שגורמים לסוגי המוות הללו), ברור הרי שהקשישים מחוסלים באופן ייזום. מסתבר שלא רק הקשישים מחוסלים, אלא גם בני המשפחה שלהם. בשלטון יודעים שבני המשפחה יתמכו בקשישים, לכן מחסלים גם אותם, כולל ילדים (יש לנו ראיות של זה גם).

זה רק דוגמא לשכבה שלמה של אוכלוסיה שמחסלים בחשאיות באופן המוני. זה קורה עם הרבה אוכלוסיות אחרות, אנשים לא מודעים למה ללא סיבה הגיונית קרוביהם פתאום נפטרים זה אחר זה.

מה המנעים של השלטון לתוכנית המפלצתית הזאת? בארץ רוצים להשליט משטר טוטאליטארי מודרני, משטר בו לאנשים יש מגוון דיעות מותרות כדי לגרום לאשליה של דמוקרטיה ומי שלא עומד בקריטריונים יהיה מחוסל. במשטר הזה תיהיה שליטה מוחלטת באזרחים על ידי שליטה בתודעה, תעמולה ושיטות רבות אחרות שנמצאות כרגע בפיתוח. יש שכבות שלמות של אוכלוסיה שצריכות שמטר דמוקרטי כדי לשרוד, האנשים האלה הם המטרה הראשית של תוכנית השמדת האזרחים.

After announcement of election date which came far before the original date should come, attacks against my family rapidly increased. I'm sure that in same way attacks increased against every targeted individual.

Why? Government concerned by electorate which may vote for parties which government does not want to have strong influence on politics.

In the beginning of 90' when large immigration from FSU has began, many people around age 60 then are not alive anymore, nowadays their age expected to be around 85. It matches general statistics of lifespan, however we know the real reason. We know that in hostels elderly are mass deceasing. It may sound reasonable, but we have evidence of usage radiation devices against elderly in hostels. These devices shortening life span and causing naturally looking death, like cancer or heart problems. Readers of my blog already expected to be familiar with devices which causing these sorts of death. It is clear that elderly are exterminated. It comes that not only the elderly are exterminated, but also their families. Government knows  that families will support their senior members, so they exterminate them as well, including children (and we have the evidence of it too).

This is not the only layer of population which is mass silently exterminated. It happens in many layers of population, people do not aware why without a reason their beloved ones dieing without a reasonable cause.

What are the motives of the government? In our country government wants convert to modern totalitarian regime.  People will be allowed to have opinions from specific selection, people who do not match criteria will be exterminated. In this regime people will be under total control with mind control, propaganda, and other methods which are currently under development. There are layers of population which must have democracy regime in order to survive, these people are prime targets of citizens extermination program.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה