נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 26 בינואר 2015

גל חדש של תקיפות בלתי אנושיות - New wave of inhuman attacks

בלילה האחרון שכנים רוצחים באכזריות בלתי אנושות עינו את שני ההורים שלי בעזרת מתקן קרינה אלקטרומגנטי. מתקן זה לא אפשר להרדם לכל בני המשפחה במשך כל הלילה. בנוסף באלימות בישלו ראש, איברים הפנימיים ורגליים לשני ההורים שלי.

זה לא סיפק את צמאון הדם של הרוצחים, הם תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים במהלך היום.

לאחר תקיפה זו החשודה בתקיפות האלו עזבה את דירת החשודים. אבל זאת רק ההתחלה, בדירת החשודים ביקרה בת משפחת החשודים החשודה בתקיפות האכזריות ביותר. זה אומר שמתחיל גל חדש של תקיפות בלתי אנושיות.

תקיפות כל כך אכזריות מעידפות שעבור התוקפים זה משהו אישי - הם מכורים לעינויים של אנשים אחרים, סדיסטים מניאקליים שלא יכולים להפסיק כי זה מקור השמחה שלהם. שנאה קיצונית שלהם והזענות הם המניעים מאחורי תקיפות בעלות אכזריות חסרת תקדים. אם לא יעצרו אותנוף אחרי שנמות הם ימצאו לעצמם קורבנות חדשים רק בשביל ההנאה.

Last night neighbors murderers violently torture my parents with inhuman cruelty. Murderers used electromagnetic device. This device tortured all members of my family with sleep deprivation all the night. Additionally they tortured my parents by cooking their heads, internal organs and legs.

It did not satisfy murderer's blood thirst. They attacked my parents with neutron radiation device.

After the attack suspected in these attacks left the suspected apartment. But it was only a beginning, suspected family member she is suspected in most cruel radiation attacks arrived to the suspected apartment. It means that starting new wave of inhuman attacks.

So cruel attacks can mean only one thing, for murderers it is personal - they addicted torturing other people, they are maniacal sadists and it is source of their happiness. Their extreme hatred and racism makes their attacks exceptionally cruel. When we will be murdered, they will find other victims for torture just for fun.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה