נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 27 בינואר 2015

יום הזכרון הבין לאומי לשואה - The International Holocaust Remembrance Day

עברו 70 שנה משחרור אושויץ.
מה השתנה ב70 שנה האחרונות מבחינת השואה?
בעבר השתמשו במחנות ההשמדה לעינוי ורצח של אנשים. היום הטכנולוגיה מאפשרת להפוך כל מקום מיקורים לתא השמדה בעזרת מתקני קרינה המבוססים על גלי קול, אלקטרומגנטיים וגרעיניים. מחנות השמדה גלויים נראים רע בעיני הקהילה הבין לאומית ופתרון כזה של עינוי ורצח חשאי מספק כניראה את השלטון.
תאי עינויים של העבר עברו שדרוג טכנולוגי ומאפשרים לבצע עיניים אכזריים ביותר של קורבנות, לגרום לאנשים להתפתל מכאבים - כל זה אפשרי מרחוק, ממרחק של עשרות מטרים ואפילו קילומטרים.
טכנולוגיה מודרנית מאפשרת ליראות דרך קירות ולזהות מיקום של הקורבנות, זה מאפשר לכוון את מכשירי הקרינה במדוייק על איבר הרצוי.
אכזריות וציניות של השלטון המודרני לא שונה מזו של היטלר.

מה מצופה לנו בעתיד הורוד כפי שהשלטון מתכנן? וירוסים גנטיים נגד אנשים מסויימים או קבוצות, ננו טכנולוגיות שיאפשרו לענות ולרצוח ביעילות רבה אנשים תמימים.

70 years passed after releasing Auschwitz.
What changed over last 70 years?
In the past people were murdered and tortured in extermination camps. Now the technology allows turn every place into torture chamber with radiation devices based on sonic waves, electromagnetic and nuclear. Overt extermination camps looks bad in eyes of an international community, but silent method of murder and torture satisfy needs of the government.
Torture chambers were updated with a modern technology and allow silently torture victims make them twisting in pain - all this can be done remotely, at distance of tens meters and even kilometers.
Modern technology allows see through walls, it allows precisely point radiation device at required victim's organ.
Cruelty and cynicism of a modern government not different from Hitler's/

What expecting us in the bright future as proposed by the government? Genetic viruses against specific people and groups of people, nano technologies which will allow murder and torture victims more efficiently.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה