נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 6 בינואר 2015

ראיות לרדיפה בכל מקום - Evidence of pursuit in every place

לרוב אתם רואים בבלוג שלי ראיות של תקיפות מהבית. זה יכול ליצור רושם שכל מקור הצרות שלנו אלו הם השכנים שלנו. אבל מדובר במשהו הרבה יותר רחב היקף, מדובר על רדיפה אחרי אזרחים תמימים על ידי השלטון במטרה להשמיד אותנו בחשאיות. לכן זה לא יעזור לעבור דירה, לעבור עיר. ידיים הארוכות של שירותים החשאיים שמוצאים לפועל תוכנית השמדת האזרחים יצאו את הקורבנות שלהם בכל מקום בארץ.

השמדה גלויה של אזרחים על ידי אמצעים ושיטות גלויות לא פופולארית, זה יוצר הד תקשורתי ויוצר תדמית לא טובה למדינה. לכן במדינות מפותחות משתמשים בטכנולוגיה מודרנית כדי לעשות את אותו הדבר בדיוק מבלי לעורר חשד. בנוסף לזה על ידי יצירה של מחסומים ביורוקרטיים במקומות האסטרטגיים, כלומר מוסדות המדינה שאמורים לעזור לקורבנות, השלטון דואג כדי שהפרשה לא תדלוף.

באופן כזה היום תקפו את ההורים שלי מחוץ לבית במקומות ציבוריים ובזמן הנהיגה על ידי מתקני קרינה גרעיניים. 4 תקיפות גמא ותקיפת ניטרונים. בעבר תקיפות ניטרונים מחוץ לבית היו לא פופולאריות, אבל כניראה שיפרו מאז את המתקנים ועכשיו הם מאפשרים התקנה קלה יותר ברכבים. בעבר מרבית תקיפות ניטרונים היו בתוך בינים, כמו דירות מיגורים בדומה למתקן קרינה שנמצא אצל שכנים רוצחים מדירה שמעלינו שתוקפים אותנו ללא הפסקה.

בנוסף לתקיפות מחוץ לבית, שכנים רוצחים כמובן תרמו את חלקם להשמדה שלנו, ניסו לרצוח את אבא על ידי שיבוש קצב הלב, תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה גמא ועינו את אבא בלילה במשך שעות ארוכות על ידי בישול איברים הפנימיים.

Usually you see in my blog evidence of attacks in our home. It can make wrong impression that source of all our troubles are our neighbors. However, I'm talking about something much wider, it is pursuing of innocent citizens by the government which does it to exterminate unwanted citizens. This is why it will not help to change apartment, travel to other city. Long arms of secret services will reach victims in every place in our country.

Overt extermination of citizens does not look good in eyes of international community. So in order to avoid suspicions, in advanced countries the same is done with secretly covert methods. Additionally they set bureaucratic barriers for victims to ensure that cases will not leak.

This way my parents were been attacked today five times from vehicles  with nuclear radiation devices outside of our home. Four gamma attacks and one neutron attack committed in public places and on drive. In past neutron attacks from vehicles were not popular, but probably neutron devices improved from that time, which allowed easier installation of devices in vehicles. In past most popular method of attacks with neutron devices was from building, like device which is located in neighbors murderers apartment from where they attack us from above our apartment.

Additionally to attacks outside, neighbors murderers contributed their part in our murdering: they attempted to assassinate my father with hearth rate disruption device, attacked my parents with neutron radiation devices at night and violently tortured my father all the night cooking his internal organs.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה