נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 8 באוקטובר 2013

למה רופאים מתקשים לאבחן פגיעה מקרינה - Why doctors cannot diagnose radiation damage

רופאים רגילים לאבחן סיבות לבעיות רפואיות ולקשר אותן לאיבר מסויים. כאשר בא חולה ומתלונן על כאב באיזור מסויים ורופאים קושרים את זה לאיבר  מסויים אבל ניסיונות טיפול אופייניות לאותו איבר לא מועילות, החלוה ממשיך להתלונן על כאבים.
שמרנות של רפואה לא מאפשרת לרופאים רבים לבצע דיאגנוסטיקה יותר רחבה ולהבין שנפגע לא איבר ספציפי, אלא כל האיברים בסביבה של שטח אלומת קרינה ושסימפטומים אינם אופייניים לאיבר מסויים ולשום מחלה. בלי להבין את הסיבה הם לא יכולים לטפל בגורם או לתת אבחון נכון. לכן, למרות שרפואה כל הזמן מתקדמת וציוד דיאגנוסטיקה משתפר, עדיין אנשים שנפגעו מקרינה יוצאים ללא אבחון רפואי מתאים ואנשים קורסים ללא הסבר רפואי. תופעות כאלה קורות בטיפולים אנקולוגיים, אבל במקרה שאדם נפגע מקרינה לא מגורם מוסמך רופאים לא יודעים לקשר.
Doctors diagnosing causes of problems and connecting them to specific organs. When patient complains about pain and doctors connecting it to some organ and providing specific treatment which does not help, patient continues to complain about same paint.
Medicine is conservative and many doctors are not doing full diagnostics which does not allow them to understand the cause of complain, because in case of radiation hit it is not connected to specific organ but connected to area where radiation beam hit. Such complain is not specific to any disease, so without understanding the cause doctors unable to provide correct diagnosis and to treat the correct cause. medicine all the time advancing, including new methods and devices for diagnostics, however in many cases people still not getting correct diagnosis and collapsing without a medical explanation. Same symptoms happening on oncology treatment, however when patient hit by radiation not from an official source doctors unable to connect.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה