נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 27 באוקטובר 2013

לא אכפת להם לרצוח את המממנים שלהם - They don't care to murder their sponsors

וודו מניאקים עינו באכזריות אותי בלילה על ידי מניעת שינה, הם השתמשו במתקן מבוסס על גלי קול שגורם לויברצייה של כל הגוף. כאשר הלכתי לישון שמעתי צעדים שלהם והזזות של עצמים כבדים, ידעתי שבעקבות זאת יבואו עינויים. מטרת ההעינויים לגרום לטריגר המוות, הם רוצים שאהרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות. הם עושים את זה בכל תחילת שבוע. את ההורים שלי הם תקפו על ידי מתקן קרינה ניטרונים.
אני עובד ומשלם מיסים שמממנים את שירותים החשאיים ותוכנית השמדת האזרחים, לא אכפת להם לרצוח את מי שמממן את התוכנית כי הם יודעים שבשלב הבא מתקני קרינה האלו ימכרו בכל העולם וישמשו לרצח פוליטי - וזה הרבה מאוד כסף. יחד עם זאת משלמי מיסים מממנים את פעילות הרצח של עצמם.
Voodoo maniacs violently tortured me at night with sleep deprivation, they used device based on sonic waves which causes vibration of a whole body. When I went to sleep I heard their footsteps above my bed and movements of heavy objects, I knew that tortures will come. They do it at every beginning of working week, creating death trigger so I'll get killed in road accident due to fatigue. They attacked my parents with neutron radiation device.
I'm working and paying taxes which go to sponsoring of secret services and citizens extermination program, they don't care to murder their sponsors because later radiation devices will be sold around the world and will be used for political murders - and it is a lot of money. However, tax payers sponsoring murdering of their own.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה