נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שני, 7 באוקטובר 2013

טרוריסטים עושים שינוי טקטי - Terrorists doing tactical change

בלילה האחרון וודו מניאקים (טרוריסטים גרעיניים) עינו אותי על ידי מתקן רב עוצמה שגורם לויברצייה. הם כיוונו את המתקן על הגב שלי כדי לענות אותי על ידי מניעת שינה. הסיבה שהם השתמשו במתקן הזה לצורך עינויי מניעת שינה כי הם רוצים לרצוח אותי על ידי טריגר המוות מצד אחד (הם רוצים שאהרג בתאונת דרכים כתוצאה מעייפות) ומצד השני הם רצו לעשות את זה במינימום ראיות כי שיטה עם מתקן קרינה גמא שהם כל כך אוהבים משאירה המון ראיות.
למרות זאת ביממה האחרונה הם תקפו אותנו פעמים רבות על ידי מתקן קרינה גמא ותקפו פעם אחת את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים.
וודו מניאקים שינו שיטה של תקיפות עם מתקן קרינה ניטרונים, ברשותם יש ציוד שמאפשר במדוייק לכוון את המתקן על הקורבן דרך קירות, הם צדים אותנו עם מתקן קרינה ניטרונים בכל מקום אפשרי שבו קורבנות שוהים זמן כלשהו. מתקן קרינה נמצא כל הזמן בדירתם והם משתמשים בו בכל הזדמנות.
Last night voodoo maniacs (nuclear terrorists) tortured me with powerful device that causes vibration. They pointed it at my back to deprive me from sleep. The reason they used this device for sleep deprivation to work on my death trigger from one side (they want me get killed in road accident because of fatigue) and from the other side to do it with minimum evidence because gamma device they usually use makes a lot of evidence.
However last 24 period we recorded multiple gamma attacks and one neutron attack against my parents.
Voodoo maniacs changed method of attacks with neutron radiation device, they have equipment that lets point it precisely through the wall (they can see victims location), they use it to hunt us in every possible place where we stay some time. Neutron radiation device all the time in their apartment.
אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה