נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 15 באוקטובר 2013

השמדה גלויה בסגנון פשיסטי נחשפת על ידי מעונים - Overt extermination in fascistic style discovered by martyrs

בדרך כלל אנשים שיכולים לחשוף תוכנית השמדת האזרחים לא מוסיפים לתוכנית. אנשים האלה כוללים מומחים שמסוגלים להבין מה קורה, כמו: רופאים, מהנדסים, אנשים עם ידע טכני וכד'.
בשירותים החשאיים יודעים היטב שהוספת אנשים כאלה לרשימת עינויים/השמדה יכולה להשמיד את התוכנית על ידי חשיפת אמת אודות התוכנית לציבור.

למאות זאת משפחתי הוספו לרשימת ההשמדה. זה אומר שהוסיפו אותנו לא כחלק מתוכנית, אלא מישהו מתוך יוזמה אישית שיש לו קשר לתוכנית. התוצאה הצפויה הגעה: חשפנו את תוכנית השמדת האזרחים לעיני הציבור העולמי ויום אחד הראיות שאנחנו מפרסמים יגרמו לכך שמישהו ירים את הכפפה ויצוד את האחראים על מנת לשפוט אותם, כמו שהיה אחרי מלחמת העולם השנייה שצאדו פשיסטים שברחו.

במקום לעצור את הדליפה על ידי הפסקת תקיפות ולהעניש את מי שאחראי על הוספה שלנו לרשימה, שירותים החשאיים ממשיכים לרצוח אותנו. הם רצו לגמור אותנו מהר על ידי ניקוי כל הקבות, אבל בגלל שאנחנו מבינים מה קורה, הצלחנו לשרוד מספיק זמן כדי לחשוף את האמת לכל העולם והפכנו למעונים. העדות והראיות שאנחנו מספקים יום אחד ישרתו את הצדק.

בינתיים, תוכנית קיצור תוחלת חיים והשמדה של אזרחים בלתי רצויים ממשיכה באופן גלוי בסגנון פשיסטי. מנהלי תוכנית יודעים שהם מחזיקים את המדיה הרשמית באחיזת ברזל, לכן הם חושבים שדליפות בסגנון הבלוג שלי לא נלקחות ברצינות. אבל כמו במקרה של פשיסטים ממלחמת העולם השניה, גם כאן ההיסטוריה תחזור על עצמה והם לא יצליחו להמלט מצדק, יצודו וישפטו אותם על פשעים נגד האנושות שהם עשו.

הרבה אנשים חכמים בורחים מארץ הזאת כמו חולדות מאונייה שטובעת כי החיים כאן הפכו לבלתי נסבלים.  רבים מהם לא יודעים למה במדינות אחרות הם מרגישים את עצמם טוב יותר.  אבל חלקם ככל הניראה היו מוקרנים עאן, כולל הילדים שלהם. השלטון מנסה לפתור בעיות תקציב ובעיות פוליטיות על ידי תוכנית השמדת האזרחים, שליטה בתודעה. אבל הם מעדיפים לא לחשוב לטווח ארוך יותר, מה יקרה אחרי שהם יחסלו אנשים שמקדמים את הארץ הזאת או נלחמים על קיומה. במקום זה הם נותנים כוח לפושעים, בונים מהם אירגון טרור, מכשירים אותם ונותנים ציוד להשמדת אזרחים תמימים. האבסורד, יוצא שפושעים האלה רוצחים אנשים שמשלמים מיסים ובכך מממנים את הפעילות שלהם. הלשטון מעדיף שטרוריסטים יהיו האזרחים הטובים - אנשים שמשמידים את המדינה מבפנים.

Usually people who can reveal citizens extermination program are not being added to the program. These people include professionals who can understand it, like: doctors, engineers, technically advanced people and etc.
In secret services they know very well that adding people who can reveal will finally ruin their program by discovering the truth to the public.

However, my family added to the extermination list. It means that we were added not as part of the program, but by personal initiative of somebody connected to the program. And result came as expected in this case: we revealed the program to worlds community and one day somebody will pickup the glove and investigate it, hunt responsible and judge them like fascists escaped on end of WWII hunted around the globe and judged for their crimes.

Instead of stopping leak about the program by ceasing attacks against my family and banish the responsible who added us to the list, secret services continue murdering us. They wanted to finish us quickly and cleaning up all traces, but because we understood what is going on, we managed to survive long enough to reveal the truth to the entire world becoming martyrs. Our testimony and evidence we providing will serve one day for justice.

Meanwhile, secret life span shortening and unwanted citizens extermination program became overt massacre in fascistic style. Because managers of the program know that they hand in steel hands official media, they think that leaks will not be taken seriously. But like in case of fascists on WWII, history will reproduce again in the same scenario and finally world public will fight these crimes against humanity.

Many smart people running away from our country like rats from a sinking ship because in many ways life here became to be insufferable. Many of them even don't know why in other countries they fell better. But some of them probably were been regularly irradiated, including their children. Government tries to solve some budgetary and political issues with citizens extermination program, mind control of the mass. However they prefer not to think in the longer run, that after their cleansing here will not stay people that can advance our country or even fight for its existence. They give force to criminals, establishing from them terrorists organization, training them, giving protection and equipment to exterminate innocent entire classes of people. The absurd is that people who are paying taxes being exterminated by people whom they are sponsoring. Government prefers having terrorists as their best citizens - people who are ruining our country from inside.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה