נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 12 באוקטובר 2013

טרוריסטים גרעיניים תוקפים בפנאטיות (ראיות מצורפות) - Fanatic attacks of nuclear terrorists: evidence attached

ביממה האחרונה וודו מניאקים (טרוריסטים גרעיניים עם דם על הידיים) הראו לנו את השנאה היוצאת דופן שלהם, את הגזענות ואכזריות.
אנחנו תפסנו שהם תקפו אותנו פעמיים על ידי מתקן קרינה ניטרונים מהירים - סוג קרינה המסוכן ביותר שיכול להיות רק ממקור מלאכותי מיוחד למטרה הזאת.
בנוסף לזה הם תקפו אותנו בפנאטיות על ידי מתקן קרינה גמא פעמים רבות תקיפה אחר תקיפה ללא הפסקה. בכל תקיפה שמענו צעדים שלהם מעל מקומות ששהינו.
בתמונות המצורפות ניתן ליראות מנת ניטרונים לפני תקיפה, מנת ניטרונים אחרי התקיפה הראשונה ואחרי התקיפה השנייה. אלה רק תקיפות שהצלחנו לתפוס, כמה עוד תקיפות היו שלא הצלחנו? הרי זה ברור שמתקן קרינה ניטרונים נמצא כל הזמן בדירתם ביחד עם שאר מתקי קרינה. יש לנו הוכחה לכיוון מלמעלה של התקיפות. תוקפים גם יודעים היטב שהם מקבלים גם מנות של קרינה כאשר תוקפים אותנו, זה שהם רצים לצד השני של דירתם לא מומע מהם לקבל את הקרינה שחוזרת.
Last 24 hours voodoo maniacs (nuclear terrorists with blood on their hands) demonstrated us their exceptional hatred, racism and cruelty.
We captured that they attacked us two times with fast neutrons radiation device - most dangerous sort of radiation that can be only from artificial specialized source.
Additionally the fanatically attacked us multiple times - time after time with gamma radiation device. On each attack we heard their footsteps above the place where we have been attacked.
In attached pictures you can see neutron dose before attacks, dose after first attach and then dose of the second attack. These are attacks that we managed to capture. How much more attacks we didn't? It is clear that along with other devices, neutron radiation device all the time in their apartment. We have proof that attacks come from above direction. Attackers know very well that they get radiation doses when attacking us, they run to other part of their apartment on attacks, but they still get doses of radiation that returning.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה