נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 14 בספטמבר 2013

מפעילי ציוד קרינה לעולם לא יזכו לשקט נפשי - Radiation equipment operators will never have piece of mind

בשביל וודו מניאקים אין שום דבר קדוש, בלילה האחרון (לילה של יום כיפור) הם תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים ואותי על ידי קרינה גמא. בזה עינויי לילה לא הסתיימו, הם באכזריות יוצאת דופן בישלו את אבא שלי שהיתעורר כולו מזיעה מחום למרות שעבד מזגן.
בלילה ככל הניראה עבד בחור מקבוצת תגבור.
יש חטאים ששום תפילה לא תביא למחילה, רצח ועינויים של אנשים תמימים זה בדיוק מבין חטאים מסוג הזה. הפושעים לא יצליחו להוליך שולל אלוהים על ידי כלשהם טקסים.
מפעילי ציוד קרינה מנסים דרך המחשבות שלהם להצדיק את המעשים שלהם ולהתעלם מכך שהם מענים למוות בני אדם שכתוצאה ממעשים שלהם מתפתלים מכאבים. את זה הם עושים כדי להגן על עצמם באופן פסיכולוגי ולהמנע מייסורי מצפון. הם לא יוכלו בצורה כזאת לחשוב לנצח ויבוא יום שהם לא יוכלו לישון ופנים של כל אותם אנשים שהם רצחו ועינו הם יראו בחלומות שלהם והם לא ימצאו נחת. עכשיו בם עדיין צעירים והם חושבים שימים כאלה לא יבואו. אבל יום אחד הם יזכרו במה שאני כותב כאן, באותם ימים שהם יחפשו שקט נפשי ולא יוכלו למצוא כי החטאים שלהם ירדפו אותם לנצח.
There is nothing holly for voodoo maniacs, last night (Yom Kippur) the attacked my parents with neutron radiation device and attacked me with gamma. This was not the end of night tortures, they cooked my father with extreme cruelty - he waken up an night in moisture despite working air condition
Most likely that guy from reinforcement team worked that night.
There are sins that cannot be forgiven by any pray, murder and torture of innocent people is one of these sins that cannot be ever forgiven. Criminals will not be able to deceive God by any rituals.
Radiation equipment operators trying to think about their actions in way of ignoring the fact they are torturing and murdering innocent people twisting in pain. They are doing so to protect their mind psychologically to avoid pangs of conscience. But they still don't know that they will not be able to keep this forever and will come one day when they no longer will be able to sleep, they will see in their dreams people they tortured and murdered and will never find contentment. They are still young and believe that these days will not come. However, these days will come and then they will remember my writings, on these days when they will seek for peace of mind and will never find because their sins will chase them forever.


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה