נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום חמישי, 19 בספטמבר 2013

ניסויים בלתי חוקיים בבני אדם מנוהלים על ידי השלטון - illegal experiments on humans led by government

כאשר עלינו ארצה לא ידענו מה השלטון מכין לנו. משתמשים בנו לניסויים בלתי חוקיים על בני אדם כדי לבדוק מתקני קרינה שמפתחים אותם כדי לרצוח אנשים תמימים. זו לא הפעם הראשונה שמבצעים ניסויים בבני אדם בארץ. גם איזה שיעור הם למדו מהשואה של מלחמת העולם השנייה?
מענים אותנו באכזריות בכל האמצעים המודרניים ביותר, רוצחים אותנו לאט על ידי מתקנים גרעיניים ומנסים מידי פעם לרצוח אותנו באופן מיידי.
בעזרת טכנולוגיה מודרנית לא צריך יותר מחנה השמדה, כל מקום יכול להפוך לכזה בזכות הטכנולוגיה, תא עינויים יכול להיות כל מקום ששוהים בו הקורבנות, כל מה שצריך זה למקם בקרבת מקום מתקני קרינה מתאימים עם מפעילים.

בלילה האחרון וודו מניאקים (סוחרי סמים ידועים למשטרה לשעבר וכרגע רוצחים סדיסטים שעובדים עבור השירותים החשאיים) השתמשו בכל המתקנים שנמצאים לרשותם כדי להפוך את אבא שלי לצמח: הם ניסו להרוג את הנוח שלו ולעוור אותו על ידי שילוב של מיקרוגל עם מתקנים מבוססים גלי קול וגרעיניים. זה לא היה מספיק כדי להשביע את צימאון הדם  המפצלתי שלהם, הם ניסו לרצוח אותו על ידי שיבוש קצב הלב.

When we made Aliyah to this country we didn't know which destiny government prepared for us. We are being used for illegal experiments on humans of newly developed devices for murdering innocent people. It is not the first time when experiments on humans performed in our country . Also which lesson did they learn from the holocaust on WWII?
We are being violently tortured by most modern means and slowly murdered by nuclear radiation devices and all the time there are attempts to murder us instantly.
With modern technology there is no need for dedicated extermination camps, every place can become to extermination camp and tortures chamber simply by placing nearby special radiation devices with operators.

Last night voodoo maniacs (ex drugs dealers well known to the police and currently torturers and murderers working for secret services) used all available means to make my father a vegetable: they cooked his head with sonic waves, with microwaves and nuclear sources - they wanted to kill his brain and blind him. It was not enough to satisfy their monstrous blood thirst, they attempted to murder him with hearth rate disruption device.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה