נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 28 בספטמבר 2013

מי מאפשר ביצוע מעשי טרור גרעיני ומי עושה את העבודה המלוכלחת - How allows nuclear terror and who does the dirty job

לצורך טרור גרעיני שירותים החשאיים מטעם השלטון בחרו מועמדים בעלי דם על הידיים וציידו אותם במתקני קרינה גרעינית - אף אחד אחר לא יסכים לבצע עבודה כזאת ובכך להפוך באופן גלוי לרוצח כי זה למה הם הופכים כאשר רוצחים אנשים ובאופן גלוי כי כל הפשעים שלהם מתועדים וזמינים לקהל הרחב. מי שהופך לרוצח בצורה כזאת ילך באותה דרך כמו פשיסטים שצדו אותם אחרי מלחמת העולם השניה. אף אחד אחר לא יהיה מוכן להכנס לזה כי אף אחד לא רוצה תווית של רוצח על המצח. בצורה כזאת מפעילי ציוד קרינה ממשיכים את מלאכתם האהובה לרצוח אנשים תמימים בגלויי והפעם זה גורם להם הנאה רבה מעינויים שהם גורמים תוך כדי שהם מענים את הקורבנות למוות, רוצחים ילדים, תינוקות ואנשים חסרי ישע.
שלטון שמאפשר ביצוע מעשי טרור גרעיני נגד עמו שותף את ידיו בדם הקורבנות.

בלילה האחרון וודו מניאקים תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים מהירים (סוג קרינה מסוכן ביותר) בנוסף לתקיפות גמא. חשוב לציין שאנחנו מצליחים לתפוס רק חלק קטן מהתקיפות. זה כמובן מעבר לסוגי מתקנים רבים אחרים שהם משתמשים כדי לענות אותנו למוות. עדיפות הראשונה שלהם לרצוח את אבא שלי ואחרי זה הם ירצחו את אמא שלי במטרה לגרום לי סבל ליראות את ההורים שלי סובלים למוות ורק אז הם ירצחו אותי, או כמובן כל סוג אחר של תסריט לא פחות אכזרי ובלתי אנושי שהם מכינים. הם עובדים בשיטות של הטרוריסטים האכזריים ביותר ללא שום עקרונות או ערך לחיי אדם.

For nuclear terrorism secret services on behalf of the government chosen criminals with blood on their hands and provided them nuclear radiation devices - nobody else will agree to do this job and become publicly to murderers, because this will make them to be murdering people and all this evidence is publicly available. All who becomes to a murderer this way,  will go in same way like hunted fascists after WWII. Nobody else will agree, because nobody wants label of murderer on the forehead. This way radiation equipment operators continue doing their beloved job murdering innocent people and this time they enjoy it a lot inflicting tortures when torturing innocent people to the death, including children and other helpless innocent people.
Government allows nuclear terror against its own people and washes hands in victims blood.

Last night voodoo maniacs attacked my parents with fast neutron radiation device (most dangerous sort of radiation) additionally to multiple gamma attacks. Important to mention that we capture only small portion of nuclear attacks. It is not including other types of devices that they use for torturing us to the death.Their first priority to murder my father and then they will murder my mother letting me see my parents suffering to the death and only then they will murder me, or any other not less cruel and inhuman scenario. They are using methods of most cruel principles terrorists.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה