נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שבת, 31 באוגוסט 2013

מקור בלתי נשלט של העינויים הבלתי פוסקים - Uncontrolled source of non stop tortures

שכנים החשודים תקפו אותנו היום עם מתקן קרינה גמא יותר מ10 פעמים. כל פעם שמישהו מבני משפחת החשודים חזר לדירתם היו תקיפות גמא אחת אחרי השנייה, היו מקרים שכל כמה דקות הם תקפו במשך 3 פעמים. כל פעמים בתקיפה שמענו צעדים שלהם והזזות של ציוד כבד מעל מקומות הישיבה שלנו.
בלילה הם באכזריות יוצאת דופן על ידי מתקן מיקרוגל בישלו את אבא שלי בעודו חיי. בינתיים באותו אופן הערב הם בישלו את אמא שלי כאשר היא ניסתה לנוח במיטתה אחרי העינויים הבלתי פוסקים שלהם. ראינו שקרינה נמצאת רק מעל המיטה, במקומות איפה לא היינו באותו זמן בדירה לא הייתה קרינה.
ניראה כאילו כל בני משפחת החשודים מעורבים בפעילות עינויי של אנשים תמימים.

כמו שתירארתי כאן, כאשר שירותים החשאיים בחרו מפעילי ציוד קרינה מאותה קהילה, הם איפשרו להם בכל להשתמש במתקני קרינה נגד כל מי שבא להם ללא שום בקרה או שליטה. כאשר שירותים החשאיים סיפקו לאנשים אכזריים במיוחד מתקני קרינה, הם נתנו להם את הכלים להגשים את הרעיונות האכזריים שלהם. למעשה שירותים החשאיים יצרו קבוצה פשיסטית של גזענים שישתמשו במתקנים האלו כדי לספק את צמאון הדם שלהם ושנאה שלהם לאנשים שונים מהם. בשלב מסויים הם יתמרדו בשירותים החשאיים שמזמן לא שולטים בהם כאשר ירגישו שמגבילים אותם.
כבר עכשיו הם פועלים לא באופן מלא לאינטרסים של אלה ששכרו אותם: הם משמידים אותנו באופן גלויי ובכך שאנחנו חושפים תוכנית השמדת האזרחים זה יפגע בשלב מסויים בתוכנית הזאת. שירותים החשאיים היו מעדיפים חיסול שקט וחשאי של אזרחים בלתי רצויים, אבל בפועל מידע שדולף לתקשורת עם עדות וראיות עם פשעים נגד האנושות שהם מבצעים בסופו של דבר תביא אותם למשפט.

Suspected neighbors attacked us with gamma radiation device more than 10 times. Every time when somebody from suspected family came to their apartment they attacked us time after time, including multiple attacks with minutes between each other. On each attack we heard their footsteps and movement of heavy objects.
At night they cooked my father alive with microwave device.
At this evening they did the same to my mother, she tried to rest after non stop tortures and they cooked her with microwave. We found that radiation spot is only above bed, in places where we have not been were clean of radiation.
It looks like all members of suspected family involved in tortures of innocent people.
As I described here, when secret services chosen that community for radiation equipment operators, the actually allowed them use these devices uncontrolled against whoever they wish. Secret services equipped with radiation devices extremely cruel people who just needed tools to perform their cruel ideas. Actually secret services created group of racist fascists who will use these devices to satisfy their blood thirst and hatred to people who are different from them.
One day they will come against secret services when they will feel that secret services do not allow them doing whatever they want.
Even today they work against principles of secret services who hired them, they are exterminating us overtly and we discover it to a whole world - this can harm to citizens extermination program. Secret services prefer to exterminate unwanted citizens covertly and leaking information about it to the media will leave evidence and testimony for their crimes against humanity will bring them to the court.
2 comments:

 1. היי,
  אני משער שכבר פנית למשטרה,
  אשמח אם תוכל לשתף איך הם התייחסו למקרה שלכם.
  לא יכול להיות שאנחנו מממנים את הזבל הזה.
  מי לעזאזל הם חושבים שהם.

  השבמחק
 2. לצערי פניות מסוג הזה נישארות ללא מענה. תיק נסגר תוך כ30 יום מחוסר עינין לציבור.ניסיונות לפנות למוסדות המדינה לא הועילו גם הם, במקרה הטוב קיבלנו תגובה ביורוקרטית שאינה מובילה לשום דבר.
  נשאר לנו רק להבין את היקף התופעה ושליטה של שירותים החשאיים בכל האירגונים הרלוונטיים שמוודאים שקורבנות לא יקבלו מענה הולם.

  השבמחק