נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 11 באוגוסט 2013

הארץ שמשיח לעולם לא יבוא עליה - The land that messiah will never come

בלילה וודו מניאקים עינו באכזריות את כל בני המשפחה. במשך כל הלילה הם הפעילו מתקן אינפרא סאונד שגורם לויברצייה של רגליים - ה הפעילו את זה במשך כל הלילה נגד כל בני המשפחה. הם תקפו את ההורים שלי על ידי מתקן קרינה ניטרונים.
בדירת החשודים עבד צוות ממשפחת וודו מניאקים ובחור מקבוצת תגבור שגר בקרבת מקום.
צוות שלם של פושעים אכזריים צמאי דם מענה למוות את ההורים הזקנים שלי חסרי ישע - אנשים תמימים חולים וסובלים.

השלטון מתוך כוונת תעוות בצע רוצח אנשים תמימים על מנת להבטיח שאנשיו יהיו בהמשך אליטות. לצורך זה הם מבצעים פשעים נגד האנושות והם לעולם לא יביאו שלום לארצינו - הם שומרים על מצב של מלחמה על מנת להצדיק את המצב ולעוור את העם שלא ישפוט אותם. לארץ הזאת משיח לעולם לא יבוא מכיוון שירצחו אותו במסגרת תוכנית השמדת האזרחים אם זה לא קרה עדיין.

Last night voodoo maniacs tortured violently all members of my family. All the night they tortured us with infra sonic device that causes vibration of legs. They attacked my parents with neutron radiation device.
In suspected apartment worked team from voodoo maniacs family and guy from reinforcement team who lives nearby.
Entire team torturing to death my helpless old parents - innocent, ill and suffering people.

All who is involved in citizens extermination program I curse them and their relatives up to their 13th generation - so they will never find rest in this and the other world, I wish them that nothing will bring them ever happiness. Their crimes against innocent will be never forgiven - the blood that they shed cannot be re payed.

The government murders innocent people in greed purposes to ensure that its' people will continue to be elites. For this they are committing crimes against humanity and they will never prong peace to our land - they are maintaining war conditions to justify their acts and to make sure that our nation will not judge them. To this land messiah will never come because he will be murdered by same citizens extermination program if it did not happen yet.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה