נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 9 באוגוסט 2013

הבונוס של פושעים אכזריים - The bonus of being cruel criminal

בלילה האחרון וודו מניאקים תקפו אותנו 5 פעמים עם מתקן קרינה גמא: 3 פעמים הם תקפו את ההורים שלי ופעמיים אותי. את ההורים שלי הם עינו במשך כל הלילה באכזריות יוצאת דופן: בישלו להם איברים הפנימיים.
בלילה אבא שלי התעורר כאשר הרגיש שאלומה של מתקן קרינה עוברת דרך כל גופו. מיד אחרי שהוא התעורר הוא ראה שמנת קרינת ניטרונים גדלה ב10, וודו מניאקים תקפו עם מתקן קרינה ניטרונים. זה מתקן קרינה רב עוצמה שמקרין בפולסים, המתקן נועד לרצוח את הקורבנות, מכיוון שהמתקן גורם לסטרס גדול מאוד לגוף הקורבן מרגיש את התקיפה גם כאשר הוא ישן.

וודו מניאקים סוחרי סמים ידועים למשטרה לשעבר ועכשיו הפכו לרוצחים שמענים אנשים למוות עם מתקני קרינה. זה הבונוס שמקבלים פושעים אכזריים במיוחד מאירגון שמוכן להקריב את ביטחון הציבור למען תוכנית השמדת האזרחים.

Last night voodoo maniacs attacked us 5 times with gamma radiation device: three times they attacked my parents and two times myself. They violently tortured my parents all the night: cooked their internal organs.
At night my father waken up when he felt radiation beam penetrating his body. Right after he waken up he saw neutron dose rise by 10, voodoo maniacs attacked with neutron radiation device. It is high power pulsed radiation devices for murdering victims, it causes very extensive stress in victim's body  - victim feels it even when he sleeps.

Voodoo maniacs ex drugs dealers were well known to the police until they joined citizens extermination program and became murderers torturing victims to the death. It is their bonus for being extremely cruel criminals, organization is ready to sacrifice public safety for citizens extermination program.אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה