נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 14 ביולי 2013

מבצע טי 4 מודרני - Modern T4 action

בלילה ניסו לרצוח את אבא שלי על ידי שיבוש קצב הלב. עינו אותו באכזריות על ידי מניעת שינה: בישלו ראש, הפעילו מתקן רב עוצמה שגורם לויברצייה של רגליים.
לאמא באכזריות בישלו איברים הפנימיים.

לפי כך לא נשארת לי ברירה אלא להמשיך לחשוף אמת מרה על מה שקורה.

בארצינו מתרכש אותו תהליך כמו בגרמניה הנאצית היה אחרי עליית היטלר לשלטון, כך כתב בספרו אברהם בורג. אז כאשר קראנו את הספר שלו "לנצח את היטלר" לא הבנו את זה, אבל עכשיו אנחנו רואים את זה מול עינינו וחשים זאת על בשרינו.

גם כאן משמידים אזרחים בלתי רצויים באופן המוני, רק הטכנולוגיה מונעת את הצורך להקים מחנות השמדה יעודיים, מתקני קרינה הופכים כל מקום לתא השמדה.
בבלוג אנו מבאים עדות וראיות ומראים בכך כיצד משמידים אותנו מידי יום ולילה. לפ היקף התופעה ומשאבית שמשקעים בזה אפשר להבין שיש לפחות עזרות אלפי קורבנות. שיטות השמדה אלו מוכיחות את היעילות ושירותים החשאיים אוטמים היטב דליפה של הנושא לתקשורת פורמאלית, למעשה מרבית הקורבנות אפילו אינם מודעים שמדמידים אותם, אלא פשוט לא מבינים למה הם חלו במחלות רצחניות ובריאותם מתדרדרת. לא מרגישים תקיפות קרינה באופן מידי, הנזק מצטבר במשך חודשים ארוכים וגם כאשר מקבלים מנות גדולות במיוחד, הרוב לא מצליח לפרש את הסימפטומים בצורה נכונה.

בגרמניה הנאצית היה מבצע T4 שבמהלכו השמידו נכים ואנשים חולים. את אבא שלי מענים למוות מידי לילה, אנחנו יודעים שבהוסטלים משמידים קשישים על ידי מתקני קרינה, כך שכאן קורה אותו דבר.

השלטון רוצה להבטיח שעמדות שליטה יהיו לקבוצה מסויימת, בעוד שאנשים אינטלקטואלים אחרים שיכולים להבין מה קורה מוצאים להורג ביחד עם שאר אזרחים בלתי רצויים שמכבידים על התקציב.

לתוכנית השמדת האזרחים יש עוד צדדים רבים, למשל קיצור תוחלת חיים כדי לשלם פחות שנים פנסיה.

מאט אנשים יסכימו לבצע את העבודה המלוכלחת, לצורך זה שירותים החשאיים מגייסים פושעים אכזריים במיוחד, במקום לבודד אותם בבתי כלא כי הם מהווים סכנה לציבור, משחררים אותם לחופשי על מנת שהם יפעילו מתקני קרינה.

At night there were murder attempts of my father using hearth rate disruption device. He was violently tortured, perpetrators cooked his head and used powerful device on his legs which causes vibration. Perpetrators violently cooked mother's internal organs.

I'm left no choice but only continue discovering the painful truth about what is happening here.

In our country same process happening like in nazi Germany after Hitler rise his power. Avraham Burg written about it in his book "Defeating Hitler". When we read this book, we did not understand it, but now when we feel it on our flesh and see it in front of our eyes we do understand.

Here also mass exterminated unwanted citizens, but technology allows doing it silently without dedicated extermination camps.
In my blog we bring our testimony and evidence about our extermination days and nights. According to resources spent and wide spread of it, we estimate that at least tens thousands of victims are being exterminated this way. These methods of extermination are well proven as any leak to media is prevented by secret services.
People don't understand why they get deadly diseases, why their health degrading. Radiation damage is happening over time and even when people receive large doses they don't understand because cannot diagnose these symptoms origin correctly.

In Nazi Germany there was action T4 where disabled people and people with diseases were exterminated. My father tortured to death every day, we know that elderly are exterminated in hostels, so we can say here same thing happening.

Citizens extermination program has many goals, one of them life span shortening to pay pension less years.

Only few people will agree to do the dirty work, secret services hiring them from cruel criminals who endanger the public instead of isolating them in jail.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה