נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שישי, 7 ביוני 2013

הם לעולם לא יעצרו אלא אם כן מישהו יעצור אותם - They will never stop by their own, only if somebody will stop them

שכנים וודו מניאקים לא מפסיקים לתקוף אותנו לעולם, הם יפסיקו לתקוף אותנו רק אחרי שירצחו את כולנו. אחרי שזה יקרה הם יבחרו לעצמם מטרות אחרות ויתחילו לענות אותם למוות. וכך הלאה יעברו מקורבנות לקורבנות עד שמישהו יפסיק אותם.
הם בעצמם לא יכולים להפסיק כי הפכו לסדיסטים מניאקליים והם מרגישים אומללים כאשר לא יכולים לענות אנשים ולענות בשבילם זו שמחה גדולה שהם משתפים אותה עם כל בני משפחתם.
שירותים החשאיים סיפקו להם מתקני קרינה כדשי שאלו ירצחו עבורם אזרחים בלתי רצויים, אבל הם סיפקו מתקנים האלו לקהילה סגורה למעשה ומתקנים האלו לעולם לא יחזרו לשירותים החשאיים, אלא ישמשו לעינויים ורצח של אנשים תמימים.
שירותים החשאיים סיפקו מתקני קרינה גרעיניים לשימוש ללא שליטה נגד האזרחים, אתמול למשל החשודים תקפו את אבא שלי כאשר הוא היה בחוץ, כלומר הם יכולים על ידי מתקני קרינה האלו לתקוף גם אנשים שעוברים בקרבת מקום. כמות הקורבנות של מתקני קרינה הזאת אינה ידועה, אבל ייתכן שזה כבר אלפים רק במקום שאנחנו גרים. כמה עוד במקומות אחרים איפה שירותים החשאיים סיפקו מתקני קרינה האלו שמשמשים בצורה לא מבוקרת לתקיפה של אנשים תמימים?
בלילה וודו מניאקים עינו את אבא שלי באכזריות: בישלו לא את כל הגוף ואת כפות הרגליים, הוא הרגיש שהם שורפים אותו בעודו הוא חיי, הם עינו אותו עד דם. בנוסף הם תקפו אותנו 4 פעמים עם מתקן קרינה גמא.
Voodoo maniacs neighbors never stop attacking us, they will stop only after they will murder us all. After this they will find other targets for torturing and when they will finish them also they will switch to others and others again. They will never stop, only if somebody will stop them.
They cannot stop because they became maniacal sadists and feel themselves unhappy when they cannot torture somebody, torturing is great happiness for them and they share this happiness with all members of their family.
Secret services supplied them radiation devices so they could torture to death targeted individuals, but secret services supplied these devices to closed community and these devices will never return back but will be used for murdering of innocent people.
Actually secret services supplied nuclear radiation devices to be used against humans without control, yesterday for example they attacked my father when he was in street, therefore they can attack random people who are passing nearby. Number of victims is unknown, but probability thousands only from devices that suspected neighbors have. How much more devices secret services supplied to other people that are used without control to murder innocent people?
At night voodoo maniacs violently tortured my father, cooked his entire body and feet, they tortured him till he started bleeding. Also they attacked us 4 times with gamma radiation device.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה