נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום ראשון, 9 ביוני 2013

מתקן למוות בהשהיה בידיהם של שכנים החשודים - Suspected neighbors have delayed death device

וודו מניאקים תקפו אותי בלילה פעמיים על ידי מתקן קרינה גמא, תקיפות המשיכו במהלך היום.
שוב יש הוכחה לנוכחות מתקן קרינה ניטרונים בדירת החשודים: הם תקפו את ההורים שלי בעזרתו.
בנוסף לזה השתמשו נגדי ונגד ההורים שלי מתקן שהם לא השתמשו בו הרבה זמן: המתקן גורם לרעש חזק מאוד באוזניים ואחריו במשך שעות ארוכות יש צפצוף באוזניים, המתקן הזה משתק את הקורבן ולא מאפשר להתעורר. מדובר על מתקן אלקטרומגנטי מכיוון שמשבש גם פעילות של אלקטרוניקה, מתקן הזה כולל מצבי עבודה שמסוגלים ליצור מוות בהשהיה אחרי שבועות ואפילו חודשים.
כאשר הלכתי לישון שמעתי צעדים והזזות של ציוד כבד מעל המיטה שלי: שכנים וודו מניאקים תמיד ישנים בערב על מנת לענות אותנו במהלך כל הלילה.
מידי לילה הם מענים אותנו באכזריות על מנת בראש וראשונה ליצור טריגר המוות כדי שאנחנו ניהרג.

אם מכל סיבה שהיא מיהו ממשפחתי ימות, האשמה הישירה בביצוע מעשה הרצח היא על שכנים וודו מניאקים וכמובן אירגון שעומד מאחוריהם. כל יעוץ המקצועי בתפעול המכשירים והשפעה שלהם על הבריאות ניתן על ידי מומחים בעלי ידע רפואי שעושים את אותה העבודה כמו פשיסטים במחנות ההשמדה, כדוגמת הורסט שומן.
Voodoo maniacs attacked me at night twice with gamma radiation device, gamma attacks continued during daytime also.
Again we have proof that neutron radiation device is in the suspected apartment: they used it to attack my parents.
additionally they used high power electromagnetic device against me and my parents: when they use this device I hear extremely loud noise in my head, but it does not allow to wake up and paralyzes the victim. This device also disrupt electronics and has modes that can cause delayed death in weeks and even months.
When I went to sleep I heard footsteps and movements of heavy objects: voodoo maniacs neighbors always sleep in evening and then wake up to torture us all the night.
Every night they torture us violently with main goal to create death trigger so we will get killed.
If anybody from my family dies from any reason, the direct guilt is on voodoo maniacs and of course the organization that standing behind them. All professional consultation how to use radiation devices giving medical advisers who know the influence of specific devices on health, they are doing the same job like Nazis in extermination camps liker Horst Schumann.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה