נבחרו על ידי הקוראים Chosen by readers

יום שלישי, 1 במרץ 2011

תסריטים של השמדת אזרחים, התגוננות ומכשור שיכול לעזור

גם הלילה עינו את אבא שלי, ניסו לרצוח אותו על ידי שיבוש קצב הלב ולא אפשרו לו לישון. אם אבא שלי מצליח בלילה לישון 3~4 שעות במצטבר, זה כבר הישג וגם שעות האלו באות על חשבון הבריאות כאשר מפעילי ציוד ההקרנה מענים אותו ומנסים לרצוח על ידי שיבוש קצב הלב.

פעילות כל כך אינטנסיבית נעשית נגד משפחתי בגלל שכניראה הממונים של צוות מפעילי ציוד ההקרנה המקומי דואגים שאלה לא מצליחים לרצוח אותנו במשך הרבה זמן. קורבן ממוצע לוקח לרצוח עד חצי שנה ואנחנו כבר נלחמים שנים.

מודעות של בני משפחתי לאמצעים שמפעילי ציוד ההקרנה משתמשים נגדינו הצילה את חיינו אותר מפעם אחת. מי שלא מודע לתופעה, גומרים אותו מהר מאוד.

תסריטים לדוגמא:

1. בשלב הראשון חברים וסובבים חושבים שאותו קורבן למעשה מטורף, זה נעשה על ידי הטרדה ורדיפה של כנופייה (GANG STALKING), לאחר שהצליחו להוריד את מצב הנפשי של בן אדם לתחתית, מתחילים לעבוד על התאבדות שלו, על ידי שידור קולות לתוך הראש שלו (מה שניקרא גם שמיעת מיקרוגל - כאן נעשה שימוש אלקטרופוני של גלי מיקרוגל). בשלב מסויים הקורבן האומלל מתחיל להאמין שבאמת השתגע, הרי אין לו אמצעים למדוד קרינת מיקרוגל, קרינה אלקטרומגנטית ועוד.
יש למשל סיפורים מזעזעים בתקשורת על אמהות שהתלוננו ששמעו קולות אשר התאבדו ורצחו את ילדיהן. בהחלט יכול להיות שזו הסיבה.

2. תכנות מחלות: מכניסים בן אדם לרשימת המחלות הרוצחות, כגון מחלות לב, סכרת, לחץ דם, סרטן ועוד. בעזרת הקרנות רדיואקטיביות, אינפרה סאונד, אולטרה סאונד, שדות אלקטרומגנטיים ומיקרוגל לטווח ארוך גורמים לכך שאנשים נעשים חולים באחת המחלות האלו. הכי פשוט לגרום למחלת לב על ידי מתקן לשיבוש קצב הלב - זו דרך הבטוחה והמהירה ביותר לרצחו במוות שניראה כביכול טבעי. הבעייה שלהשתמש בזה נגד צעירים עלול לעורר חשד, לכן מפעילי ציוד ההקרנה מעדיפים להשתמש נגד אנשים מבוגרים יותר. חלות אחרות לוקח יותר זמן לייצר, אבל זה מתאים לצעירים יותר, כדי שבגיל 45~50 כאשר מאזרח משתלם הקורבן הופך לאזרח לא משתלם שהוא ייקרוס ממחלותיו. אבל זה מקל עם שני קצוות, מכיוון שבן אדם כזה הופך לנטל על מערכת הבריאות שמוציאה אליו הרבה מאוד כסף במהלך השנים שהוא יילחם עם מחלותיו. אבל עדיין כניראה מוסדות המדינה עשו את השיקולים שלהם והגיעו למסכנה שזה כדאי.

כיצד להתגונן?

בשלב הראשון צריך לדעת את התופעות. קראו את התיאורים שאני רושם לאחר כל לילה של עינויים ולפי כך אם תרגישו משהו דומה, בהחלט יכול להיות שמפעילים נגדיכם ציוד הקרנה.
בשלב הבא  כדי לאמת את התופעה, רכשו מכשירי מדידה. זה עלול להיות יקר (החל מאלפים בודדים על מכשיר שמודד רמות קרינה - מספיק ברוב המקרים ועד לעשרות אלפים ספקטרום אנלייזר, את המכשירים ניתן להשיג בארץ), אבל לחיים אין מחיר.  האיומים הטכנולוגיים שסובבים אותנו והאפשרות הסבירה של שימוש באמצעים האלו הם שיקולים לצורך במכשירים האלה.

תרופות שפסיכיאטור נותן עלולות לטשטש את ההרגשה ולגרום לכך שתקבלו את מלוא מנת הקרינה אותה תכננו מפעילי ציוד ההקרנה בשבילכם.
לכן אני ממליץ להמנע משימוש בתרופות הרגעה, תרופות נגד דיכאון, תרופות שמערפלות את ההכרה וכד' - אבל כל זה בהסתייגות אחת חשובה! רק בתנאי שיש חשש סביר שמבוסס על ממצאים אוביקטיביים (מכשירי מדידה, תופעות בריאותיות אופייניות) שאתם קורבן של אמצעים שאני מתאר. להמלצה הזאת יש להתיחס כדיעה אישית שלי ולא כחוות דעת רפואית ו/או מקצועית, אני לא אחראי במידה וייגרם נזק כלשהו למישהו כתוצאה של שימוש בדיעה שלי, האחריות על מי שהחליט ליישם את ההמלצה בלבד.
הדבר הראשון שצריך לעשות כאשר מדדתם ו/או חשתם שמפעילים נגדכם מתקן הקרנה - זה להתרחק מהמקום. לברוח מהמקום בזמן יכולה להציל חיים.
בשלב הבא יש לפנות מוסדות המדינה האחראיים, כגון משרד ביטחון הפנים, משטרה, עירייה, חברי כנסת עם הוכחות אובייקטיביות שמשתמשים נגדיכם בציוד כזה.
השלב השני ככל הניראה לא יעזור. לכן בשלב השלישי לפנות לעיתונות וכלי התקשורת (בארץ ובעולם). גם כאן אתם עלולים לפגוש קיר ביורוקרטי אטום.
שלב הבא הוא לפתוח בלוג ולחשוף את התופעה.

הכי חשוב: לא להשבר מבחינה נפשית, לשמור על יחסית טובים עם חברים, בני משפחה ולא לאבד בשום פנים ואופן תקווה. להלחם, לא להרים ידיים!


מכשירים

מתוך ניסיון אישי/בדיקת נתונים אני ממליץ על המכשירים הבאים:
קרינה רדיואקטיבית:
מכשיר מסוג RADALERT INSPECTOR מאוד פרקטי, הוא מודד את כל סוגי קרינה רדיואקטיבית, כולל חומרים רדיואקטיביים. המכשיר רגיש מאוד ומודד רמות קרינה גם הרבה יותר נמוכות מקרינת רגע. יש לו אזעקה שאפשר לקבוע את הרמה שאותה אתם רוצים. פועל על סוללת 9V. לדעתי שילוב מצויין של מחיר ופונקציונליות.


מכשיר מסוג ROTEM RAM R-200 תוצרת חברה ישראלית, עמיד ורגיש. למיטב ידיעתי המכשיר תוצרת הארץ. המכשיר יחסית יקר, אבל יש לו ביצועים מעולים. למעשה זה המכשיר שהציל את חיי ההורים שלי לפני כמה שנים. המכשיר יחסית לא חסכוני בסוללות, עובד על סוללות 9V.
עריכה: 16/7/2011: המכשיר הזה בעל זמן תגובה קצר מאוד, מסוגל למדוד התקפות קרינה רדיואקטיבית קצרות במיוחד. רוב מכשירים אחרים לא מצליחים למדוד התקפות קרינה כאלה. מכשיר מומלץ ביותר! יש לי שני מכשירים מסוג הזה ושני הם מזעיקים מידי יום ולילה כאשר השכנים מפעילים מתקנים רדיואקטיביים נגדינו. יש לקנות את המכשיר עם כבל בין המכשיר למחשב, כדי שיהיה אפשר בתוכנה לשנות ערכים מתי מופעלת אזעקה.

יש מכשיר נוסף שלא בדקתי אותו, אבל הנתונים והמחיר ניראים טובים מאוד.
עריכה 23/3/2011: המכשיר דומה בתכונותיו ל-RADALERT INSPECTOR, מודד את אותם סוגי קרינה, יש לו סוללה מובנית שאמורה להספיק ל-10 שנים.

קרינה אלקטרומגנטית:
המכשיר של TRIFIELD מאוד פרקטי לתחום התדרים הנמוכים, שדות אלקטרומגנטיים, מכסה קצת גם את תחום התדרים הגבוהים (כולל כיסוי של מיקרוגל). עובד על סוללה 9V שמספיקה להרבה מאוד זמן. יחסית המחיר נמוך, הביצועים טובים מאוד.

מכשיר שמודד טווח די רחב של תדרים הגבוהים עד ל-6GHZ. אינו מכסה אומנם את כל הטווח האפשרי, אבל תחום ה-RF רחב מאוד. בנתונים רשום שהמכשיר רגיש מאוד, זה יתרון חשוב בנוסף למחיר שהוא נוח ופשטות הפעלה.

SPECTRAN HF-60100 מכשיר מקצועי, מדוייק ורגיש מאוד מסוג ספקטרום אנלייזר (סורק תדרים), מודד טווח רחב מאוד של 1MHZ עד 9.4GHZ (יש אפשרות להרחיב עד 10GHZ), מכסה את רוב הטווח של מגנטרונים צבאיים שיכולים להשתמש בהם נגד הקורבנות בתוך הבית. עם המכשיר הצלחתי לתפוס מספר פעמים של שימוש מיקרוגל רב עוצמה בתדרים גבוהים (מעל 8GHZ, נמדדו עוצמות גבוהות מאוד של קילוואטים וזה אחרי הנחתה של קירות בטון, עוצמה התחלתית יכולה להיות גם קרובה ל50 קילוואט). ככל שתדר גבוה יותר, כך דרושה עוצמה גדולה כדי לחדור מחסומים כמו קירות בטון. תדרים גבוהים מאוד כבר פחות יעילים כדי לבשל את האיברים הפנימיים ודרוש לכך הספק גבוה מאוד. מחיר המכשיר יכול להגיע לכמה עשרות אלפי שקלים וזה עדיין זול מאוד יחסית לספקטרום אנלייזר ובמיוחד בהתחשב בטווח ורגישות שלו. המכשיר כולל סוללה נטענת, יש לו הרבה מאוד אופציות שאפשר להוסיף, ניתן לחבר אותו למחשב ולהפעיל מחשמל (שנאי). ישנם דגמים  פשוטים יותר שניתן להזמין, הכוללים טווח תדרים ורגישות נמוכים יותר, רשימת מכשירים מלאה ניתן לירואת באתר של היצרן (ניתן להזמין את כולם/רובם בארץ). אחריות 10יצרן  שנים.

SPECTRAN NF-5035 מכשיר מקצועי לטווח התדרים הנמוכים מסוג ספקטרום אנלייזר (סורק תדרים), מודד 1HZ עד 1MHZ (עם אפשרות הרחבה ל-30MHZ). המכשיר מכסה את טווח של מתקנים אלקרומגנטיים בתדרים הנמוכים ואמור לגלות את המתקן שתיארתי המסוגל לשבש קצב הלב וגורם לתחושות ויברצייה וכד'. המכשיר רגיש מאוד. באתר היצרן (אותו אתר כמו המכשיר הקודם) יש גם דגמים פשוטים יותר. המכשיר יחסית ליכולות שלו מתומכר במחיר נוח מאוד, על אף שיקר באופן יחסי ללקוח פרטי. המכשיר כולל סוללה נטענת, אפשר להפעיל אותו מחשמל (שנאי) ולחבר למחשב. באופן כללי ראוי לציין שתדרים האלה מאוד מזיקים ועלולים לגרום למחלות לב.

ניתן לקנות את שני המכשירים שציינתי מעלה כחבילה אחת במחיר נוח יותר מאשר בנפרד, ישנם דגמים שעולים פחות. ישנם מכשירי SPECTRAN, מסדרות שונות במחירים נוחים יותר (באופן כללי יחסית לסורק תדרים המחיר מעולה לדעתי), למשל SPECTRAN NF-1010E.

היכן לקנות?

ניתן לקנות מכשירי מדידת קרינה למשל במקומות הבאים (בארץ): http://www.radiation.co.il, MRC, GETSAFE
מכשירים מסויימים להשכרה זמינים במקום ENVIROSENS.

הבהרה חשובה: אין לי קשר למקומות שמוכרים/משכירים את המכשירים, ליצרנים וכד', אין להתיחס לדברים שאני רושם כפרסום, אלא המלצה שלי שמתבססת על ניסיון אישי ו/או על דעתי האישי. נתתי קישורים למקומות שניתן לרכוש כשירות לקוראי הבלוג. אינני מרוויח ממתן קישורים האלה דבר וזה לא נעשה מטעם המשווקים. אינני קשור עם אף אחד מהמשווקים ואינני נהנה משום הטבות כתוצאה מפרסום.

מה לבדוק/המלצות/כללי?
תעודת כיול לדעתי מאוד חשובה על מנת שיהיה אפשר להסתמך על הנתונים באופן רשמי. מניח שיש מקומות נוספים מעבר למי שציינתי שמשווקים ומוכרים את המכשירים (כדאי לעשות סקר שוק, לבדוק עם יש יבואנים רשמיים ויבוא מקביל, אפשרויות של יבוא אישי). במידה ואתם בודקים דגמים נוספים של מכשירים, תשוו עם המכשירים שהצגתי, במיוחד טווח תדרים, סוגי קרינה שמודדים, רגישות ודיוק.
מי צריך ספקטרום אנלייזר? אנשים שרוצים לדעת את התדרים הספציפיים ולא רק את עוצמת הקרינה. ספקטרום אנלייזר לעיתים קרובות יקר בעשרות מונים ממכשירים שמודדים את עוצמת הקרינה בלבד. בתור התחלה אני ממליץ על מכשיר שמודד עוצמת קרינה. אם יש עוצמות חריגות, ניתן לפנות למשרד איכות הסביבה והם יכולים לשלוח מודד מטעמם (במקרה שגורם הקרינה הוא סביבתי, מפעיל של חברת סלולאר או רשת חשמל - קל לנטר את זה ולמצוא).

2 comments:

 1. מאוד מעניין ש זה כל כך סודי, איאפשר לדעת מה קורא בסביבה, כמה דציבלים מהאוטובוס

  השבמחק
 2. להבדיל מדברים שאפשר לשמוע כמו רעש בתדירות שהאוזן שלנו שומעת, יש דברים שאי אפשר לשמוע או להרגיש באופן מיידי או להבין מה מרגישים בלי להבין על מה מדובר.
  כאן באים מכשירי מדידה לעזור: מכשירים שמסוגלים למדוד דברים שאי אפשר בקלות להרגיש או לשמוע, כמו קרינה: קרינה אלקטרומגנטית וגרינה גרעינית (גמא, ניטרונים).
  סוגי קרינה שאי אפשר להרגיש באופן מיידי הם המזיקים ביותר.
  בעבר לכך, אתה צודק. יש מכשירים למדידת רעש ולמכשירים כאלה ניתן למצוא שימושים רבים בבית מיגורים, מקומות עבודה וכד'.

  השבמחק